os. Stefana Batorego 15, 60-687 Poznań      504-070-072     kontakt@klima-poznan.pl

Nasza historia - Klima-Poznan.pl


Nasi specjaliści to monterzy z ponad 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie montażu i serwisowaniu klimatyzacji. Jednak jak ocenić profesjonalistę skoro dziś każdy jest „profesjonalistą"?

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę: 504-070-072

Zdobywca II miejsca w branżowym plebiscycie Orły Instalatorstwa 2022 (Wielkopolska)

Przez 15 lat osobiście zamontowaliśmy ponad 1200 klimatyzacji w największych w Polsce sieciach sklepów spożywczych oraz serwisowaliśmy je co rok. Tylko liczby świadczą o doświadczeniu. Następnie zajęliśmy się montażem klimatyzacji w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Doszło kolejnych 300 zadowolonych klientów.

Codziennie wyceniamy i ofertujemy montaż klimatyzacji w domach jednorodzinnych i mieszkaniach na terenie Poznania. Codziennie odbywa się montaż wg wytycznych Klienta. Oferujemy szybką i sprawną instalację oraz co najważniejsze, montujemy urządzenia o najwyższych parametrach o rynkowo najniższych cenach poprzez wieloletnie wypracowanie rabatów u najtańszych dostawców renomowanych urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki temu mamy dostęp do urządzeń klimatyzacyjnych w najniższych cenach na rynku oraz oferujemy bardzo szybki i bezinwazyjny montaż.

Od kilku lat klimatyzacja to tani sposób na walkę z alergią i oczywiście przyjemną temperaturą w mieszkaniu nie tylko w okresie letnim. Już teraz możesz niewielkim nakładem finansowym zapewnić komfort we własnym domu, czy mieszkaniu. Zapewnienie rodzinie przyjemnych warunków w okresie letnim to dziś to jedna z najważniejszych cech komfortowego życia.

W związku ze zmianami przepisów Unii Europejskiej w zakresie korzystania z gazów technicznych możemy pochwalić się najnowszym certyfikatem z 2019 roku.

Poza naszymi usługami w zakresie montażu klimatyzacji domowej możecie także zapytać o profesjonalne doradztwo w zakresie ogrzewania, ogrzewania podłogowego oraz wykonawstwa instalacji centralnego ogrzewania. Certyfikaty i autoryzacje dealerskie przodujących producentów systemów grzewczych to potwierdzają.

20 lat doświadczenia!

Zadzwoń i otrzymaj bezpłatną wycenę: 504-070-072

Nasze certyfikaty i kwalifikacje


Zadzwoń: 504-070-072

Napisz email

Poprzednie realizacje


Instalacja klimatyzacji.
Montaż klimatyzacji w domu
Instalacja klimatyzacji Gree

Zadzwoń: 504-070-072

Napisz email

Nasze usługi